Yahudi İdeolojisine Hizmet Eden Siyonist Örgüt

Yahudi ideolijisine hizmet eden B’nai B’rith, 13 Ekim 1843 yılında Kutsal 12’ler olarak anılan 11 Amerikan Yahudisi tarafından kurulmuştur. Henry Jones isimli Yahudi’nin önderliğinde kurulan bu Yahudi örgütü sadece Yahudileri üye olarak kabul eder ve tamamıyla Yahudi toplumuna hizmet etmektedir. Genel merkezi ABD’nin başkenti olan Washington D.C’de bulnan örgüt; Yahudi menfaatleri adına uluslar arası ilişkiler yürütürler ve içsel ağ da ise yardıma muhtaç Yahudilerin göztilmesi ya da başarılı Yahudi öğrencilerin finanse edilmesine kadar, İsrail hükümeti ve dolayısıyla Yahudi toplumunun uluslar arası platformda haklarının korunmasına öncülük ederler. Tıpkı Masonlar gibi pek çok ülkede locaları bulunur ve ülkelerdeki Yahudilerin haklarının korunmasında mücadele ederler.

   Örneğin II.Dünya savaşı sırasında pek çok Yahudi zarar görmüş ve pek çoğu ölmüştü. Tüm bu yaşanılanlarından Alman hükümetini mesul kıldılar ve 13 Milyar Mark tazminat almayı başardılar. B’nai B’rith dünya üzerindeki en etkili Siyonist örgütlerden bir tanesidir. Hatta pek çok araştırmacı onların dünyayı yöneten küresel iktidarın başında olduğunu söyler. Amerika’nın yönetiminde ise inanılmaz etkilere sahiptir nüfuz ettikleri örgüt ve kuruluşlar şöyle sıralanabilir;

Rotary Kulübü
Lions Kulübü
ADL Derneği (Yahudi Aklama Cemiyeti)
AJC Cemiyeti ( Amerikan Yahudi Komitesi)
CFR
İMF
BİLDERBERG

  Bunlar, örgütün üyelerinin bulunduğu ve sözlerinin büyük ölçüde geçtiği örgütlerdir. Örgüt üyeleri kendilerine has localarda toplanır ve önemli kararlarını loca başkanlarının iştirakleriyle, tıpkı Masonlardaki gibi, “Süprem Konsey” adı verilen özel ve gizli, bir toplantıda alırlar. Kendilerine “Ahit’in Çocukları” ismini verirler ve ADL ile AJC örgütleri adeta B’nai B’rith’in emrinde çalışırlar. Peki, ne iş yapar bu ADL ve AJC örgütleri? Öğrenmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız.

ADL(Yahudi Aklama Cemiyeti)

AJC ( Amerikan Yahudi Komitesi)

  • Site İçi Yorumlar