Derin Dünya Devleti (Dünyayı Yöneten Oluşum)

derin dünya devleti

Bu yazımızı daha iyi anlamak için lütfen buraya tıklayarak önceki yazımızı okuyunuz!

Bu yazımızda Derin Dünya Devleti Nedir? , Dünyayı Kimler Yönetiyor? Soros Vakfı? , İngiltere Neden AB’den Ayrıldı? , Euro-Altın-Dolar Üzerinde Oynanan Oyunlar Nedir? gibi soruları yanıtlayacağız.

Bu tür konuları araştıran herkes bilir ki İngiltere “Derin Dünya Devleti” dediğimiz oluşumun adeta merkezidir. Bu merkezin atardamarı olan ise şüphesiz Rothschild ailesinden başkası değildir.

   ABD’nin , Fransa’nın , Almayan’nın ve İsrail’in adeta ahtapotun kolları gibi bağlı oldukları merkez İngiltere’yi Moşiah (Mehdi) beklentisi içerisinde olan gruplara karşı ABD’nin Paralel Yapısı her zaman müdahale etmektedir.

İngiltere AB’den Neden Ayrıldı?

   İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılışını da bu perspektifte değerlendirmek gerekir. İngiltere İşçi Partisi Milletvekili Jo Cox’un öldürülme sebebi izlediği politika olan “İngiltere’nin Avrupa Birliği’nde kalması” ısrarıdır. Derin Dünya Devleti, İngiltere’nin Avrupa Birliği’nde kalması için çaba gösteren birçok bürokrata ve devlet yetkilisine açık açık mesajı vermiştir.

  Avrupa Birliği diye diretirseniz öldürlürsünüz! Derin Dünya Devleti, Avrupa Birliği isimli bir saçmalığı yıllar önce kurdu; zira hazinelerinde bol miktarda dolar mevcuttu. Ellerindeki doları Avrupa Birliği’ne yaydı, karşılığında onlardan altın aldı. Avrupa Birliği isimli oluşuma dahil olan ülkelere petrol pazarlayan pek çok şirket bilinçli olarak iflas ettirildi ve ellerindeki dolarlara değer kaybettirildi. Bu süreçten sonra “euro” isimli bir para birimi ortaya çıkartıldı ki bu paranın basımı da Rothschillerin kontrolüne verildi.

Euro-Dolar-Altın Oyunu

   Avrupa Birliği petrol dalgalanmasından etkilenmek için petrolü üç kaynaktan aldı; bunlar malum ailelerin kaynaklarıydı. Bölgede istikrarsızlık ve savaş vardı ve petrol sıkıntısı çekilebilir algısı oluşturarak Avrupa Birliği ülkelerindeki dolar avro stokları eritildi.

    Birliğin elindeki altınları dolar alarak ve avro vererek eriten Derin Dünya Devleti, birliği petrol depolamaya ikna etmişti ancak bu kez para stoku Araplara geçmişti. Hakikaten de bölgede bir savaş, bir teyakkuz hali vardı ve Araplara bu kez mühimmat ve silah satıldı, ellerindeki paralar alındı. Sonuç olarak para da altın da Derin Dünya Devletinin kasasına tekrar dönmüş oldu. Bu işlemlerin bitmesi elbette ki yıllar aldı çünkü Derin Dünya Devleti planlarını 36 yıllık yapar.

   Bu sinsi plan tamamlanınca Rockfeller ailesi petrol piyasasından çekildiğini açıkladı ve servetine servet kattığı petrol ticaretini büyük ölçüde bıraktı. Rockfeller ailesi toryum madeninin peşine çoktan düşmüştü 14 yıldır araştırmalar yaptırdığı, analiz sonuçları üzerinde çalışmalar yaptırdığı ve Kıbrıs’ta 1, Afrika’da 1, İngiltere’de 3, ABD’de 3 ve İsviçre’de 2 laboratuvarda  bu madde üzerinde denekler kullanarak( hayvan ya da insan) çalışmalar sürdürdüğü iddia ediliyordu.

Soros Vakfı

   İngiltere, Yeni Dünya Düzeni isimli projede yeni Amerika olmak için kolları sıvamıştı. Bu nedenle Avrupa Birliği’nden kurtulmalıydı çünkü yukarıda saydığım sebeplerden dolayı artık Avrupa Birliği’ne ihtiyaçları kalmamıştı. Öldürülen İngiliz Milletvekili Jo Cox’u öldüren saldırgan “Önce Britanya” diye bağırarak cinayetin kim tarafından işlendiğini bilinçli olarak afişe etmişti. Ne gariptir ki aşırı sağcı olan “Önce Britanya” isimli bu grubu finanse eden ve İngiliz milliyetçiliğini körükleyen vakıf Türkiye’nin de yakından tanıdığı bir vakıftı… Soros Vakfı…

   Ve artık sağır sultan dahi biliyor ki Soros Vakfı’nı finanse eden, destekleyen, büyüten, kullanan, devletler ve onların yetkilileri ile yakın temas kurduran da TEK bir aileydi… Bu ailenin ismi Rothschild ailesinden başkası değildi…    

   Ve asıl soru şu: Acaba Rothschild ailesi, Derin Dünya Devletinin neresindeydi?

  • Site İçi Yorumlar